5cae73fdedeaf125 Купольний будинок під ключ — 5 переваг конструкцій від компанії «Сучасні дерев'яні будинки» - НеБезопасно.Ком
No Image

Купольний будинок під ключ — 5 переваг конструкцій від компанії «Сучасні дерев’яні будинки»

СОДЕРЖАНИЕ
263 просмотров

Цінителі оригінальних та нестандартних дизайнерських рішень часто звертають увагу на купольні будинки. У цьому випадку будівництво створюється у вигляді полусфери. У цій статті ми поговоримо про купальні будівлі, створені з масиву.

Даний матеріал прийнято вважати одним з найпопулярніших, якщо ми говоримо про створення міцних і довговічних будинків. Купольні проекти привертають увагу як своїм зовнішнім видом, так і незвичайною організацією внутрішнього простору.

Використання сучасних технологій, що передбачає застосування гнутоклеєних конструкцій, дозволяє зробити сферичний будинок міцним та надійним, довговічним та практичним у використанні.

Звичайно ж, для реалізації проекту цього плану необхідно звернутися до найкращих фахівців. Вони мають бути знайомі з нюансами та особливостями проектування таких будинків, дати всі необхідні рекомендації щодо експлуатації напівсфери надалі.

Компанія «Сучасні дерев’яні будинки» — це саме те, що вам потрібно. Ми є однозначними професіоналами своєї справи, які на сьогоднішній день створили величезну кількість сферичних дерев’яних будинків. Кожен купольний будинок під ключ залишив задоволені результати співпраці між нами та замовником!

купольний будинок під ключ від sddu

Купольний будинок під ключ — дізнайтеся більше про переваги цієї будови від фахівців «Сучасні дерев’яні будинки»

Відзначимо ряд важливих характеристик подібного плану проектів:

  • створення ідеального енергетичного балансу

  • зниження витрат на опалення та кондиціювання (до 50%)

  • оригінальна організація внутрішнього простору

  • невелика вага і високий рівень міцності

  • можливість створити як однорівневий, так і дворівневий будинок

Проекти сферичних будинків передбачають використання дерев’яних гнутоклеєних балок. Варіант цього будівельного матеріалу гарний тим, що має високі теплоізоляційні властивості.

Це означає, що витрати на опалення взимку та охолодження влітку значно знижуються. У роботі використовуються екологічні, безпечні та якісні види деревини. Для їх обробки ми використовуємо органічні засоби, які ефективно захищають масив від гниття, деформації, псування комах і так далі.

Звернувшись до сторінок нашого сайту, ви можете ознайомитись із фотографіями реалізованих проектів. Звичайно, крім сферичних конструкцій, ми пропонуємо вам створення дерев’яних будинків в інших стилістиках, дизайнерських рішеннях та напрямків.

263 просмотров
Это интересно